Florbalisté umí!

Florbalisté umí!

9. listopadu 2016

Dva týdny po té, co se reprezentanti tercie a kvarty (jen těsně o jeden gól za vítězem) umístili na druhém místě základní skupiny florbalové soutěže základních škol, nastoupili ke svým bojům také jejich starší spolužáci v soutěži středoškoláků.

V úterý 7.11. v Městské hale v Jablonci nastoupili borci z pěti jabloneckých středních škol v bojích o jabloneckého přeborníka a o postup do krajského kola. Naši chlapci hráli velmi bojovně a zároveň disciplinovaně plnili taktické pokyny.

Před jistotou v brance, kterou představoval Karel Riedl, velmi suverénně a s přehledem operovala obrana ve složení Adam Balatka – Tomáš Deilming a Marek Cón – Ondra Nesvadba. V útoku nejvíce řádil Josef „Pepe“ Havrda (celkem 9 „kanadských“ bodů) a štěstí v zakončování měl také např. Tomáš Jandera (3 branky). Největší devízou ovšem byl kolektivní a obětavý výkon celého týmu, kterému patří dík za vítězství v turnaji a výbornou reprezentaci školy a přání, aby výkon družstva nadále stoupal, a aby borci „prodali“ svoji sportovní formu také v krajském kole, které se bude konat ještě v tomto kalendářním roce.

Soupiska (zatím) úspěšného týmu:
Balatka – V6.A, Fous – V7.A, Riedl – V8.A, Augsten, Cón, Massalema – 3.A, Jandera, Stracke, Veselouš – 4.A, Deimling, – S3.A, Havrda, Nesvadba – S4.A