Herní příprava volejbalistek proti Olympu Praha

3. listopadu 2011

Naše volejbalistky se utkaly s jedním z nejlepších juniorských týmů..

Dne 2. listopadu ve středu jsme díky pozvání mistrovského pražského Olympu mohli na jeho palubovce změřit síly s nejlepším českým extraligovým juniorským týmem. Logistiku a týlové zabezpečení obstarali kolegové Roman Papoušek a Ivan Mališ a tak jsme v odpoledním čase dorazili na sportovní halu v Přípotoční ulici, kde také sídlí pražské sportovní gymnázium. Soupeř letos vede českou skupinu extraligy juniorek. Olymp Praha – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 3 – 1 ( 21, 19, 22, – 22) Hráli jsme v některých fázích zápasu s příliš velkým respektem. Na kvalitu servisu, obranu na síti a důrazný útok soupeře jsme se složitě adaptovali, škoda také násobených chyb na přihrávce a v útoku! Pochvala za zlepšený výkon ve 3. a 4. setu, cenné vítězství ve 4. setu, kde jsme prohrávali 16 – 20 a dokázali zvítězit 25 – 22. Sestava týmu: Přibíková, Mlejnková, Pechová, Jurková, Tomisová, Havlíková, libero Prokůpková, střídaly Ulvrová, Kubáčková. V sobotu odehrajeme 2 zápasy 1. ligy juniorek v Náchodě. Tým by měla doplnit smečařka Ivana Lipovská.