Ještě nekončíme!

Ještě nekončíme!

18. ledna 2012

Poslední studenti pořádají ples k výročí zániku školy – bývalého Gymnázia Dr. Randy..

Cože? A kde? V budově starého Eurocentra…I to jste se mohli dočíst na našich plakátech vyvěšených na mnoha místech ve škole i v centru města. Leckoho to možná zmátlo, v někom naopak vzbudilo zvědavost. V pátek 20. ledna večer se vše vyjasnilo. Konal se maturitní ples oktávy 2012!

Celý večer se nesl v duchu avizovaného konce světa, který by měl podle mayského kalendáře nastat právě na sklonku letošního roku. Tematická výzdoba, předtančení maturantů, výstup moderátorů…Vše jsme se ale snažili pojmout s nadsázkou a do světa jsme vyslali jasný vzkaz, že my tedy ještě rozhodně nekončíme. Ba právě naopak ;)

Průvodci večera se stalo ostřílené moderátorské duo Vojta Matek a Vojta Puš, rovněž bývalí studenti našeho gymnázia, kteří okořenili atmosféru nejednou vtipnou historkou z prostředí školy. K poslechu a tanci hrál návštěvníkům vynikající Taneční orchestr pana Ladislava Bareše, a tak není divu, že na parketu bylo neustále plno. Program zpestřili i tanečníci z liberecké skupiny TAKT, mistři světa v kategorii street dance, pod vedením Honzy Kopáčika, který byl také autorem choreografie našeho předtančení .

Vrcholem večera bylo bezpochyby šerpování maturantů, kterému předcházel slavnostní nástup. Každý si tak zažil svoji půlminutku slávy, vyslechl několik milých slov od paní třídní a pana ředitele a společně s ostatními profesory jsme si připili na naši doufejme úspěšnou budoucnost. Krátce po půlnoci jsme odhalili i do té doby přísně tajné půlnoční překvapení. Liberečtí skokané na trampolíně, v čele s mladou olympioničkou Zitou Frydrychovou, již jistou účastnicí olympijských her v Londýně, si za své neuvěřitelné a dechberoucí kousky vysloužili bouřlivý potlesk všech přítomných v sále.

Tyto okamžiky a samozřejmě i jiné momenty z plesu se nám všem nesmazatelně vryly do paměti a jednou si je s radostí budeme připomínat. Pro nás pro všechny to byl nádherný večer a jeden z nejhezčích zážitků v průběhu studia.Rádi bychom též poděkovali všem, kteří navštívili náš ples, za skvělou atmosféru v průběhu večera a také za pochvalné a kladné reakce, které se k nám donesly. Jsme rádi, že se vám náš ples líbil a je to pro nás obrovský pocit zadostiučinění. Je zřejmé, že veškerá práce, čas, energie i nervy za to stály. :)

Některé okamžiky plesu si můžete připomenout ve fotogalerii nebo na:

http://www.youtube.com/watch?v=XOV5e-7JYrE

http://www.youtube.com/watch?v=8F0qDcAC5fI&feature=mfu_in_order&list=UL