Jako poděkování všem, kteří nás podpořili v projektu Za školou a v pohybu, jehož cílem je vybudování venkovní učebny, jsme připravili promítání filmu na přání v zahradě školy. Srdečně zveme všechny, kteří nás podpořili, rodiče, žáky, absolventy a zaměstnance!

21. září od 18.30 (v případě špatného počasí, akci posuneme na příznivější termín)
Školní zahrada Gymnázia Dr. Antona Randy, vstup z ul. Průmyslová

Promítat budeme film  Prvok, Šampón, Tečka a Karel, který se 46,4 % ze 125 hlasů zvítězil ve volbě filmu na přání.

Večer si budete moct zpříjemnit dobrotami od Little Farmers z Rychnova u Jablonce, kteří je budou servírovat ze svého food trucku, ale chcete-li si kino opravdu vychutnat, připraví vám piknikovou tašku, kterou si budete moct na místě vyzvednout

Před samotným filmem nám zahraje skupina Grauschwanz a studenti 3.A a V7.A ukáží zajímavá data z našeho projektu Za školou a v pohybu.

Ani při této akci se neobejdeme bez mimořádných opatření. Prosíme všechny návštěvníky, aby si s sebou vzali respirátor popř. dodržovali rozestupy 1,5 m. Při vstupu musíme u každého návštěvníka zkontrolovat platný doklad o bezinfekčnosti (test na Covid 19 z certifikovaného pracoviště, prodělání Covid 19, očkování proti Covid 19), ideálně prostřednictvím QR kódu. Budeme rádi, když si předem takový doklad zajistíte. V případě, že se Vám jej zajistit nepodaří, bude třeba se na místě otestovat samotestem, který si ideálně sami přinesete, případně jej dostanete za drobný příspěvek na venkovní učebnu na místě. Je třeba počítat s tím, že samotest trvá 15 – 20 minut.

Děkujeme a omlouváme se za nutné komplikace.