Master chef V1.A

Master chef V1.A

Master chef V1.A

3. dubna 2023

Dne 28. a 29.3. se ve třídě V1.A na hodině angličtiny vedené paní učitelkou Danou Vokušovou uskutečnila soutěž o vařečku master chefa V1.A. Skupina A2 si pochutnala na jídlech hned v úterý. Byla zde jídla slaná i sladká, kdy sladká nakonec převažovala ve velké míře. A na Den učitelů ochutnal i pan učitel Luboš Blahout. Následující den, tedy ve středu, přišla na řadu skupina A1 kde znovu převažovalo sladké, ale už ne v takové míře jako u A2.

Na hodině jsme poznali, co je to přejíst se, ale také jsme procvičovali slovíčka, když jsme popisovali přípravu svých pokrmů. Vítězi se nakonec stali z A2 Jakub Rolný se svým listovým těstem plněným nutelou, a z A1 Ondřej Janus se svými lahodnými makronkami. A nemůžeme zapomenout na paní učitelku Danu Vokušovou, která usmažila kuřecí řízky, které si všichni jenom chválili a kdyby se zúčastnila soutěže, tak by měla jasné zlaté první místo a vařečku by předávala sama sobě.

Věřím, že si všichni akci užili a rádi by si ji zopakovali. Velké díky patří paní učitelce Daně Vokušové, která vše vymyslela a zinscenovala.

František Šobora, V1.A