Na muzikál podruhé v řadě

Na muzikál podruhé v řadě

Na muzikál podruhé v řadě

9. ledna 2020

Pro velký zájem o zájezd do pražského divadla Broadway na muzikál ,,MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU’’ se rozhodla paní učitelka Řehořová říjnový zájezd zopakovat …

V sobotu 21.12.2019 jsme se vypravili autobusem od školy do Prahy, kde jsme měli dostatek času k návštěvě vánočních trhů  a k ,,nájezdu’’ na obchodní centrum Palladium, jelikož by se mezi námi určitě našlo dost lidí, kteří ještě vánoční dárky neměli zdaleka nakoupené. Ti, kteří ovšem chuť na procházení se nákupním centrem neměli, mohli využít příležitosti k příjemné procházce nádhernou vánoční Prahou.

Po ukončení nákupních rejů jsme se přesunuli na 14. hodinu do Divadla Broadway. Zde jsme zhlédli nádherné zpracování Dumasova příběhu, který vyprávěl příběh francouzského krále Ludvíka XIV. a jeho dvojčete. Na jevišti jsme viděli hvězdy, jako jsou například Daniel Hůlka, Petr Kolář, David Gránský, Václav Svoboda, Marian Vojtko, Radka Fišarová a další. Bylo krásné vidět, že i česká muzikálová scéna má opravdu vysokou úroveň – opravdu máme být na co pyšní!

Po skončení představení jsme se odebrali na autobus, který nás po malé zastávce na Černém Mostě, kvůli dvěma zpozdilým dospělým členům výpravy, dopravil až domů do Jablonce. Zájezd se velmi vydařil a doufejme, že nás budou opět čekat podobná nádherná představení.

 

Ondřej Polák, V7.A