Naši fotbalisté blízko Maracaná!

Naši fotbalisté blízko Maracaná!

1. června 2010

V pátek 28.5. v Jičíně se našim chlapcům podařil další husarský kousek! V kvalifikaci na finále MČR škol ve fotbalu skončili těsně druzí a byli vyzváni k reprezentaci ve finále České republiky!

Reprezentanti naší školy (a někteří současně i našeho města a kraje – v rámci fotbalových oddílových soutěží) a za několik let snad mediálně slavní, šikovní, inteligentní a vzdělaní fotbalisté (potřebujeme vás hoši!) vybojovali pro sebe a naši školu možnost účasti na republikovém finále.

Postup turnajem byl následující: nejdřív těsná porážka od fotbalové školy z Příbrami a potom jasné deklasování další fotbalové školy tentokrát z Náchoda, celkově druhé místo a seriózní nabídka finále. Ale my jsme řekli NE!

Proč? Tak blízko před vrcholem se přeci šance nevzdává! Jenomže život běží poněkud jinými cestami, než bychom si přáli a stalo se následující: kostra (tzn. základní a opěrná část) týmu bude ve stejném termínu bojovat v barvách FK Jablonec (žáci :-)) o přední místa v ligové tabulce a sponzoři FK jsou (zatím ještě) o málo štědřejší, než sponzoři naší prestižní školy (ale to se jistě brzy změní :-). A protože nechceme ztrácet skvělý kredit, necháváme další pokračování této úžasné story na další roky (asi tak 4) a tentokrát jsme nabídli finále poraženým soupeřům. Když reprezentace, tak s plnou parádou! A my máme čas!

Zůstaňte s námi a reportáže ze sportovních tažení našich borců okresem, krajem, republikou, Evropou a světem budou následovat.

Na závěr tedy, kdo slávu naší školy posunul dál a výš:

  • neomylný gólman Martin“krasoň“ Krásný
  • stoper bez bázně a hany, rostoucí každým zápasem Ondřej“papi“ Papoušek
  • beci, přes které nikdo neprojde Matouš“hušan“ Hušek, Michael“šolcik“ Scholz, Martin“vlťák“ Vltavský
  • záložník, útočník, obránce, střelec a vůbec… Dominik“dag“ Tichý !!!
  • běhaví záložníci-motor týmu Marek „dodo“ Doležal, Jindra“henry“ Král
  • tvořiví útočníci Jarda“džarda“ Svoboda, Petr“pietro“Mika
  • support Tomáš“koudy“ Koudelka (dočká se příště!)