Slavnostní vyhlášení nejlepších žáků a sportovců školy

Slavnostní vyhlášení nejlepších žáků a sportovců školy

11. listopadu 2008

17. listopad je datem každoročního setkávání studentů a pedagogů Gymnázia v ulici Dr. Randy. U příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii jsou již tradičně oceněni nejlepší sportovci a studenti školy za uplynulý rok…

Nejinak tomu bylo i v roce letošním. Sešli jsme se tentokrát v pondělí 10.11.2008 ve společenském sále Eurocentra na jabloneckém výstavišti. Vzhledem k tomu, že účastníky akce byli nejen všichni studenti naší školy, ale také učitelé a trenéři, byl sál zaplněn do posledního místa.

Aby byl podpořen slavnostní ráz akce, pozvání přijal starosta města Jablonce a bývalý ředitel školy Petr Tulpa. Dále jsme mezi sebou přivítali dva významné sportovní reprezentanty naší republiky a současně i absolventy naší školy, atletického mistra Evropy ve skoku do výšky Tomáše Janků a 2. z MS v akrobatickém lyžování Nikolu Sudovou. Tito tři hosté spolu s ředitelem školy Tomášem Hofrichterem pak společně předávali ceny 29 nejlepším sportovcům a 21 nejlepším studentům naší školy. Celá akce byla průběžně doplňována videoprojekcí se záběry vyhlašovaných studentů a jejich úspěchy, celý rámec slavnostního setkání pak vhodně doplnila svým hudebním vystoupením kapela Exots, složená převážně ze studentů naší školy.