Volby na Randovce

Volby na Randovce

Volby na Randovce

13. května 2021

Budoucnost nebo Mladí za lepší Česko? Dvě politické strany se budou ucházet o vaši přízeň ve volbách připravených seminářem aktuální svět. 

Že jste o takových stranách nikdy neslyšeli? Nevadí, rádi vám naše strany představíme. Veškeré informace o programech stran, jejich členech a názorech můžete čerpat z oficiálních webových stránek strany Budoucnost (volební číslo 2) a strany Mladí za lepší Česko (volební číslo 1). Kromě webových stránek budou strany aktivní i na sociálních sítích, a pokud to pandemická situace dovolí, pokusí se voliče oslovit i jinými způsoby.   

A proč zakládáme politické strany? Chceme si vyzkoušet formování/propagaci politických názorů a ovlivňování volebních preferencí voličů z řad studentů a zaměstnanců školy. Voličům tím na oplátku umožníme vyzkoušet si hlasování ve volbách se vším, co k tomu patří, přestože někteří ještě nesplňují zákonné požadavky na věk voliče. Věříme, že nové strany donutí k zamyšlení i voliče, kteří mají jinak o svých favoritech z řad tradičních stran jasno. :)

Vítězná strana ve volbách sice nebude mít nárok na adekvátní počet křesel v parlamentu ČR, ale může se těšit na raut připravený stranou poraženou, takže rozhodně mají strany důvod se snažit získat vaši přízeň. Uvidíme jak se jim to podaří! :)  

Termín voleb bude upřesněn, stejně tak i forma (prezenční/online). Záleží jak se bude vyvíjet situace ohledně otevírání škol a jaká pravidla prezenční výuka bude mít. Jisté je, že volby budou v červnu. :)