Zahradní slavnost 2022

Zahradní slavnost 2022

Zahradní slavnost 2022

16. října 2022

Organizovat velkou venkovní akci v Jablonci nad Nisou na konci září je velká sázka do loterie. Byly roky, kdy tou dobou poletoval sníh, ale také roky, kdy jsme chodili ještě v kraťasech. Toho všeho jsme si byli vědomi, když jsme se rozhodli pozvat studenty, rodiče i absolventy na historicky první velkou zahradní slavnost na Randovce.


Konat se měla v úterý 27. září 2022. Toho dne však bylo počasí proti. Odložení o dva dny se ale vyplatilo. Ve čtvrtek 29. září svítilo slunce a i teploty byly příjemné. Na školní zahradě se v průběhu odpoledne sešly stovky lidí. Grilovalo se, studenti u svých stánků nabízeli vlastnoručně vyrobené dobroty, na pódiu střídala muzika divadlo, vyhlášení úspěšných žáků i sportovců i soutěže Mistr chlebíček.


Poděkování patří všem, kteří téhle akci pomohli na svět. Především našim terciánům, kteří sehráli povedený kousek Romeo a Julie jakéhosi Shakespeara, Šimonu Mikezovi za profesionální bubenickou show, Kristýně Hádkové za perfektní moderování, Jitce Beranové a Sofii Havlové za organizaci soutěže Mistr chlebíček, Michaele Kubínové a Martině Trdlové za excelentní barbecuing, všem studentům i kolegům, kteří připravili své stánky, ale především stovkám lidí, kteří přišli.

Bylo to pro nás potěšením.

Tak snad zase za rok…


Kompletní fotodokumentace