Fotbalové utkání učitelů s radními Libereckého kraje

Fotbalové utkání učitelů s radními Libereckého kraje

3. září 2007

Zajímavý pohled se naskytl všem, kteří dne 3. září kolem 10.30 hodin procházeli kolem našeho gymnázia a nového hřiště vedle něj. Právě na nově postaveném hřišti se odehrával hlavní program zahájení nového školního roku. A nebyl to ledajaký program…

Učitelé gymnázia se utkali ve fotbalovém utkání s radními Libereckého kraje, v jejichž čele stál hejtman Petr Skokan, a provedli tak tu správnou zatěžkávací zkoušku nového hřiště…

Po krátkém úvodu pana hejtmana i pana ředitele Tomáše Hofrichtera se na trávníku začaly dít věci. Hra se přelévala od jedné branky ke druhé, měli jsme možnost spatřit několik skutečně parádních fotbalových akcí, za které by se nemuseli stydět ani místní prvoligoví fotbalisté, ale i několik úsměvných minel a amatérských zákroků na obou stranách.

I když domácí bojovali, co mohli, nakonec na radní nestačili a po vyrovnaném boji prohráli 4:5. Od diváků – studentů si ale vysloužili mohutný aplaus. Takže hoši, děkujem!

Sestavy:

Domácí: T. Hofrichter, L. Titěra, T. Štrégl, J. Pulíček, I. Mališ, L. Blahout, M. Podoubský, R. Papoušek, J. Petrnoušek, Z. Hanák, A. Letham, O. Douda.

Hosté: P.Skokan, R. Zika, P. Doležal, A. Schäfer, V. Příkaský, V. Richter, J. Krutský, R. Žďárský, R. Šotola