Hurá, Tercie byla na výletě!

Hurá, Tercie byla na výletě!

26. června 2012

Po náročném výběru vhodného místa pro školní výlet Tercie …

… a po ještě náročnějším hledání dozorů, jsme se konečně s profesorkou Vrajíkovou a trenérem Píchou sešli ve středu 13.6. na vlakovém nádraží v Rychnově. Rozhodli jsme se strávit 3 dny v luxusním kempu Sedmihorky v Českém Ráji, kde jsme byli ubytováni v útulně vybavených chatkách. Kemp byl také vybaven sportovními hřišti, restauracemi, bufety, táborákem, minigolfem, klubovnami… a přilehlým rybníkem. No prostě by nám ho každý záviděl. Po příjezdu do kempu jsme si vybalili věci a všichni jsme se přihrnuli do restaurace pro vydatnou večeři. Večer se zvrtnul v urputný fotbalový zápas mezi hochy a děvčaty z Randovky a hráči z Malých Svatoňovic. Zápas skončil naším drtivým vítězstvím, které způsobilo odchod Malosvatoňovických se sklopenýma ušima.

Překvapivě hned druhý den ráno vyrazili dobrovolníci s panem Píchou na ranní běžecký okruh kolem kempu (až na ty, kterým se při fotbalu rozpadly boty :-)). Po snídani jsme se vydali na celodenní výlet napříč hruboskalskou džunglí. Hned na úvod jsme byli rozděleni do tří družstev a cestou jsme stihli několik zábavných soutěží, které vyvrcholily další den velkolepým vyhlášením a předáním hodnotných sušenek :-). Během pochodu se nejmenovaný otužilec stihl vykoupat ve Vidláku po boku dvou mláďata bránících labutí. Když padl večer, stíny se prodloužily a slunce zapadlo za obzor, náš oheň vzplál a smích byl slyšet do dalekých končin.

Po dvou prima dnech jsme si na závěr zahráli přehazovanou, rozloučili se s kempem a se slzami dojetí v očích jsme se vydali na zpáteční vlak. Tak zase za rok…?