Intenzivní kurz angličtiny

Intenzivní kurz angličtiny

7. prosince 2011

Na týden 28.11. – 2. 12. jsme se těšili nejen pro to, že jsme se vůbec neměli učit jiné přeměty, ale zejména díky celotýdennímu anglickému kurzu..

Do třídy dorazili usměvaví, optimističtí profesoři z Británie, Peter Tracey a John Farnie, a výuka mohla začít. Zábavnou formou jsme si úspěšně procvičili mnoho témat za pomoci různých her, scének a cvičení. Mimo jiné jsme například ochutnali anglickou vánoční delikatesu, ucházeli se o práci au-pair v Anglii či řešili závažný dopravní problém. Celých pět dní vyvrcholilo čtvrtečním seznámením s anglickými lidovými tanci a pátečními scénkami, u kterých jsme se, ostatně jako celý kurz, skvěle bavili.

Tímto bychom tedy chtěli poděkovat svým lektorům za příjemně strávenou výuku ve

společnosti anglického jazyka.

Byl to úžasný zážitek.


We were looking forward to the week from 28th November to 2nd December, because the special English course was ahead. On the first day, the optimistic and enthusiastic teachers from Great Britain arrived to our class – the course could start. We practised English in a lot of games, role-plays and exercises such as tasting a special English Christmas goodie, role-playing a job interview as an Au-pair in England or solving a problem with a traffic accident. At the end of the week we learned a typical English folk dance and performed a role-play “In the radio”. We had so much fun! We really enjoyed all five days.

We want to give thanks to the two great teachers – Peter Tracey and John Farnie.

This course was awesome, thank you!