Itálie, Chile, Harcov, jak se to rýmuje?

Itálie, Chile, Harcov, jak se to rýmuje?

Itálie, Chile, Harcov, jak se to rýmuje?

26. dubna 2019

Bystrý čtenář pravidelně trénovaný různými testy, kvízy, hlavolamy a mající pevně zakotvenou a pravidelně posilovanou a neodbytnou zvídavost se právě teď ptá: „Co mají tato místa společného?”

Odpověď zní: Stříbro

Anebo jinak: největší úspěchy našeho fotbalu: Itálie 34, Chile 62 – 2 stříbrné medaile z mistrovství světa.

A co ten Harcov 19? Stříbro pro Randovku!

Zatím ne z mistrovství světa, ale to možná časem přijde. Nebo nepřijde, ale každý má svoje Mistrovství. Tentokrát šlo o krajské finále Středoškolského finále Josefa Masopusta (střelce finálového gólu v Chile proti Brazílii).

Nemám rád fotbalisty, jsou namyšlení, ukřičení, sprostí, bezohlední a když je to výhodné, strašně „filmují” a  „brečí”. Vše bylo přítomno i tady v plné míře. Ale na druhou stranu – všichni hráli opravdu moc dobře – vítězové z Bojiště (ti nejlíp – ani nemůžou jinak :-)), bronzoví ze Semil i tentokrát stříbrní Randováci.

A to tito: Podzimek, Rulec L., Rulec O., Vondruška – V7. A, Reiner, Kochánek – 1. A, Šilhavý, Velich – 2. A, Horáček, Massalema, Scholz – 3. A, Benda – 4. A,  Fiala – S1. A, Florian, Vlach, Augsten – S2. A jsou vítězové okresního kola a stříbrní v kraji, příště možná zlatí. A nebo v nějakém jiném (důležitějším) Mistrovství?

 

P. Jandera