Učitelé

Učitelé2018-05-02T16:57:18+00:00
JménoAprobaceKontakt
Josef BáčaZeměpisbaca@randovka.cz
tel: 483 737 673
Libor BehúlČeský jazyk, Dějepisbehul@randovka.cz
tel: 483 737 665
Hana BehúlováNěmecký jazykbehulova@randovka.cz
tel: 483 737 665
Jitka BeranováNěmecký jazyk, Estetická výchova výtvarnáberanova@randovka.cz
tel: 483 737 674
Luboš BlahoutMatematikablahout@randovka.cz
tel: 483 737 673
Jitka DrábkováFyzika, Tělesná výchova, Matematikadrabkova@randovka.cz
tel: 483 737 668
Zuzana FišerováAnglický jazykfiserova@randovka.cz
tel: 483 737 664
Diana FröhlichováBiologie, Chemiefrohlichova@randovka.cz
tel: 483 737 671
Mirka Janatová Německý jazykjanatova@randovka.cz
tel: 483 737 668
Hana HenišováČeský jazyk, Základy společenských vědhenisova@randovka.cz
tel: 483 737 667
Petr HlídekAnglický jazyk hlidek@randovka.cz
tel: 483 737 675
Naďa HlídkováAnglický jazykhlidkova@randovka.cz
tel: 483 737 675
Tomáš HofrichterFyzika, Informatika, Matematikahofrichter@randovka.cz
tel: 483 737 612, 724 834 536
Petr JanderaBiologie, Tělesná výchovajandera@randovka.cz
tel: 483 737 669
Jitka JungmannováEstetická výchova výtvarná, Český jazykjungmannova@randovka.cz
tel: 483 737 674
Petr KoutekAnglický jazyk, Informatikakoutek@randovka.cz
tel: 483 737 677
Lenka KozlovskáBiologie, Chemie, Informatikakozlovska@randovka.cz
tel: 483 737 662
Luboš KrálInformatika, Matematika, Zeměpiskral@randovka.cz
tel: 483 737 677
Zuzana KrupčíkováTělesná výchova, Zeměpiskrupcikova@randovka.cz
tel: 483 737 669
Andy LethamAnglická konverzaceletham@randovka.cz
tel: 483 737 671
Zuzana MatoušováAnglický jazyk, Ruský jazykmatousova@randovka.cz
tel: 483 737 664
Roman PapoušekFyzika, Matematikapapousek@randovka.cz
tel: 483 737 614, 728 964 840
Jaroslav PetrnoušekČeský jazyk, Dějepis, Základy společenských věd petrnousek@randovka.cz
tel: 483 737 661
Miloň PodoubskýChemie, Biologiepodoubsky@randovka.cz
tel: 483 737 662
Jindřich PulíčekFyzikapulicek@randovka.cz
tel: 483 737 670
Magda RýdlováBiologie, Tělesná výchovarydlova@randovka.cz
tel: 483 737 671
Jiřina ŘehořováČeský jazyk, Estetická výchova hudebnírehorova@randovka.cz
tel: 483 737 674
Lenka SejnováNěmecký jazyk, Český jazyk, Estetická výchova hudebnísejnova@randovka.cz
tel: 483 737 663
Eliška SkálováAnglický jazyk, Estetická výchova hudebnískalova@randovka.cz
tel: 483 737 666
Iva SkořepováČeský jazyk, Základy společenských vědskorepova@randovka.cz
tel: 483 737 667
Gabriela ŠimůnkováFrancouzský jazyksimunkova@randovka.cz
tel: 483 737 663
Libor TitěraFyzika, Matematikatitera@randovka.cz
tel: 483 737 613, 774 452 229
Zdeňka TulpováMatematikatulpova@randovka.cz
tel: 483 737 672
Dana VokušováAnglický jazykvokusova@randovka.cz
tel: 483 737 678
Kateřina VrajíkováFrancouzský jazyk, Německý jazykvrajikova@randovka.cz
tel: 483 737 666
Jan ŽitnýČeský jazyk, Dějepis, Základy společenských vědzitny@randovka.cz
tel: 483 737 661
Martina ŽmolíkováAnglický jazyk, Francouzský jazykzmolikova@randovka.cz
tel: 483 737 678