Královna sportů se na nás usmála

Královna sportů se na nás usmála

Královna sportů se na nás usmála

10. října 2018

Není to olympiáda, není to mistrovství světa (zatím :-)), ale i tak je to velmi pěkný úspěch. Dívky i chlapci z Randovky nejdříve prorazili v okresním jabloneckém kole Středoškolského atletického poháru a tím se nominovali na krajské kolo. To proběhlo minulý týden v Turnově na stadionu, kde hodil v roce 1964 světový rekord budoucí olympijský vítěz Ludvík Daněk.

Tentokrát se světové rekordy ještě nekonaly, ale i tak padlo mnoho velmi pěkných výkonů a to i díky našim borkyním a borcům.

Prvním krokem k úspěchu bylo, že se vzorně dostavili všichni nominovaní. Takže týmy dívek i chlapců byly kompletní. Ale to by nestačilo, bylo třeba přidat velkou míru bojovnosti. Tu prokázali nejen zkušení atleti, ale také dívky a chlapci, pro které není atletika jejich sportem. Přes to se všichni překonávali a výsledkem bylo převzetí dvou sad bronzových medailí pro družstvo dívek i chlapců v konkurenci nejlepších týmů Libereckého kraje.

V okresním a krajském kole naši školu výborně reprezentovali:

Schubert, Vodička, Vitebský, Vitebská, Novotná, Jégrová D., Lubasová – 1.A, Kořínková, Rýdlová M. – 2.A, Petrželka, Lakomý, Šklíbová – 3.A, Macek,  Podzimek, Heidrich, Budský – V7A, Šilhavý, Velich – 3.A, Osoba, Matoušek, Hercíková, Kovářová – V5.A, Stuchlíková, Nedomlelová – V6.A, Jislová, Šálková – V8.A, Jégrová V. – 4.A

 

Mgr. Petr Jandera