Letní spotrovní kurz 2011

Letní spotrovní kurz 2011

15. června 2011

Ve dnech 6.-10. 6. se třídy V5.A, V7.A a 1.A účastnily letního sportovního kurzu na Kristýně

Sraz byl v devět hodin v kempu, kde se sešli Ti, kteří jeli pod vedením pana Jandery z Jablonce na kole, Ti, kteří se tam dopravili sami a Ti, kteří jeli cyklobusem od školy.

Poté jsme se zabydleli, rozdělili do šesti skupin a pod vedením našich instruktorů (P. Jandera, M. Podoubský, Z. Hanák, R. Papoušek, L. Blahout, Z. Krupčíková, Z. Fišerová, I. Kabelová V. Baleje a J. Sachera) jsme se vrhli na připravený program.

Během pondělka, úterka a středy dopoledne jsme se všichni vystřídali na stojaté i tekoucí vodě, na beachvolleyballe, na lezení a kolech.

Na středeční odpoledne jsme si pak mohli vybrat mezi paintballem, lezením a vodou. Všichni jsme absolvovali orientační závod.

Ve čtvrtek jsme se rozdělili na čtyři skupiny podle výkonosti a na kolech se rozjeli na všechny strany od Kristýny. Odpoledne jsme si pak vyslechli přednášky o cyklistice a potápění a naučili se alespoň trochu bránit pro případ, že nás někdo přepadne. Pak jsme si všichni užívali poslední večer u táboráku pod vedením pana Blahouta.

V pátek nás čekal závod, který se skládal z běhu, jízdy na kole, volleyballového servisu, plavání, vody a nakonec postavení lidské pyramidy. Pak už nenásledovalo nic jiného, než balení a odjezd domů.

Myslím si, že i přes občasný déšť a ojedinělé bouřky se kurz velmi povedl a že si každý domu přivezl kupu skvělých zážitků, na které jen tak nezapomene.