Malá Skála přivítala naše nové studenty

Malá Skála přivítala naše nové studenty

15. září 2016

Jako každý rok pro nás, nové studenty Randovky, škola uspořádala seznamovací pobyt, avšak letos vyměnila svůj věrný Maxov za Malou Skálu.

Když jsme ve středu ráno přijeli do hotelu Kavka, už tu na nás čekal pan ředitel Hofrichter společně se zástupci. Pověděli nám něco o škole, kde to ještě tak dobře neznáme, o elektronických žákovských, webových stránkách a dalších důležitých věcech. Potom jsme se zúčastnili besedy o problematice našeho dospívání, kterou nám velmi zpestřily příběhy z mládí paní lektorky. Dokonce nás ani lenost nepřemohla, a proto jsme se vydali na výlet na Frýdštejn a Kalich, i když úmorné vedro nám ve výšlapech moc nepomáhalo.

Za to všechno nám učitelé připravili zaslouženou odměnu ve formě kapely, se kterou se báječně zpívalo, a dokonce ji pár žáků doprovázelo na kytary a ukulele. Následovalo opékání buřtů u táboráku a hraní šipek. Nesmím ale zapomenout na ranní rozcvičku pod velením sportovní třídy a na program Třída baví třídu, který byl plný smíchu a radosti.

Celý pobyt doprovázely různé seznamovací hry, díky kterým se známe více do hloubky. Myslím si, že tyto tři skvělé dny se nám všem vryly do paměti a vzpomínat budeme jen a jen rádi.