Mistrovství České republiky v biatlonu

18. března 2010

Uplynulý víkend 13. a 14. 3. 2010 se v Harrachově konalo Mistrovství ČR v biatlonu…

Přes vysokou marodku, která ovlivnila možnost startu asi poloviny sportovců ( nestartovali např. Eva Puskarčíková, Matěj Krupčík, Karolína Jurčová, Aleš Ligaun a Mirek Lelek), dosáhli závodníci Klubu biatlonu při SG Jablonec nad Nisou dobrých výsledků. V kategorii juniorek byla Jitka Landová dvakrát 3. a olympionička Gabriela Soukalová dvakrát vyhrála. V kategorii dci B Vojta Král obsadil 7. a pěkné 5. místo, Lukáš Řeháček byl 12. a 13., Jakub Kalík 16. a 9. a Ondra Věchet 17. a 18. ve svých kategoriích. Závody se konaly za velké nepřízně počasí. Neustálé husté sněžení určitě dost ovlivnilo úspěšnost střelby některých sportovců.