Mýdlový princ

Mýdlový princ

26. dubna 2016

V sobotu 16. 4. vyrazil náš zájezd do Prahy, konkrétně do Divadla Broadway, na muzikál Mýdlový princ.

Tentokrát jsme vyrazili už v 9.00, i když divadlo začínalo až ve 14.00. Po příjezdu do Prahy jsme tak měli ještě dostatek času na to, abychom prošli všelijaké možné obchody a stravovací zařízení v obchodním centru Palladium. Kolem půl druhé jsme se začali scházet před Palladiem, abychom se mohli přesunout do divadla, které bylo vzdáleno pár minut cesty.

Co se divadelního představení týče, myslím si, že bylo opravdu povedené. A to nejenom kvůli obsazení známými herci, jako jsou například Martin Dejdar, Tereza Kostková a Aleš Háma.

Ale jak se říká, to nejlepší na závěr. Při cestě zpět domů se nám u Mladé Boleslavi porouchal autobus, konkrétně vzduchování, a tak se nám cesta domů protáhla asi na 2,5 hodiny. Zajímavé bylo, že téměř totožná porucha se nám stala na minulém zájezdu do Národního divadla. Naštěstí jsme jeli „pouze“ dvěma autobusy, minule jsme jeli dohromady čtyřmi.

Myslím, že zájezd byl povedený a už se těším, až pojedeme příště. I když paní Řehořová po tomto zájezdě začala malinko váhat, jestli ještě nějaký další bude.