(Ne-)konečný(?) seriál. Pokračování dvacáté páté

(Ne-)konečný(?) seriál. Pokračování dvacáté páté

(Ne-)konečný(?) seriál. Pokračování dvacáté páté

11. dubna 2019

Už to skoro nikoho nebaví, je to starý, polokomický, polotrapný a stoprocentně zbytečný. Tak proč to dělaj?

 

Pohled vítězů nájezdů:

30. 3. 2019 se okolo půl jedné začaly shlukovat davy nedočkavých diváků na městském hokejovém stadionu v Jablonci. Konala se totiž, již tradiční, hokejová bitva mezi týmem učitelů a přátel školy a týmem studentů (doplněného hrstkou bývalých absolventů). Ve vzduchu visel jeden velký otazník. Dokáže letos tým plný mladíků s vytříbenou technikou a neúkojnou touhou po vítězství konečně porazit tým složený z fyzicky silnějších a zkušených ostřílených matadorů?

Úvodní slavnostní vhazování obstaraly dvě biatlonové hvězdy a to sice Jessica Jislová a Tomáš Krupčík.

První třetina jasně určila, kdo bude v utkání dominovat. Učitelé si díky důraznému presingu vytvořili několik gólových šancí a tři z nich proměnili. Studenti se zdáli býti bezzubí, stav na světelné tabuli to jen dokazoval, 3:0.

V druhé třetině přidali učitelé další 4 góly a už to vypadalo, že zápas pro studenty skončí pořádným debaklem. Morálce týmu nepomohlo ani to, že se polovina studentů po třetině odebrala do sprch s výmluvou, že musí na Scia.

Ve třetí třetině však studenti zabrali a dokonce se jim povedlo i 3x skórovat. Samozřejmě to bylo dané i tím, že učitelé tzv. povolili. Do střelecké síně slávy studenstva vešli Cón, A. Balatka a Š. Balatka (a mladej Jandera si myslí, že ho dal on:-)). Konečný stav utkání tedy 7:3 pro učitele.

Po skončení zápasu se tradičně konaly i samostatné nájezdy, ve kterých pochopitelně  zvítězily šikovné ruce studentů. Nájezdy s přehledem proměnili Cón, Augsten a Gorčík (hvězda 4. A).

Adam Balatka

 

Pohled “vítězů” zápasu:

Tak kolik nás letos bude? Statečný Jindra, Silný Tomáš, Mladý Marek a Praštěnej Plešoun. Silní, ale málo (počtem). Tak (zase) pozvem posily: nějaký ten JUDr., nějaký ten Ing., nějaký ten Mgr., nějací čekatelé na tituly. Samí kovaní Randováci of course, a ono to půjde.

A šlo:-)!

Trochu smutku, že se my učitelé a trenéři nesložíme na kompletní tým (uklidněno tím, že mladí maturanti také ne) a hodně radosti, že jsme se ještě jednou sešli (učitelé, trenér, studenti, bývalí studenti a přátelé školy) a že se asi tak 50 šikovných a veselých lidí (hráči, diváci, fotografka Nikita, rozhodčí Šikovný, moderátor Franta, hvězdy Jessica a Tomáš (teď myslím Krupčíka)) asi hodinu a půl (někteří poté ještě v bufetu) dobře bavili.

Je to málo, nebo dost? Má to vůbec cenu?

Tak za rok?

Já to zkusím:-)

P. P.