Pod modrou oblohou 2011

Pod modrou oblohou 2011

27. března 2011

Velký úspěch Michaely Kuklové z primy, 2. místo v mezinárodní výtvarné soutěži „Pod modrou oblohou“.

Každý rok se účastníme mezinárodní soutěže „Pod modrou oblohou“. Jedná se o propojení výtvarné výchovy a práce s počítačem v základním programu Malování. Soutěž je pořádána pod záštitou firem Microsoft a OR.Vítězové budou odměnění při vyhlášení vítězů v Moravské Třebové.
Každý rok doufáme, že se naše obrázky budou líbit a dostaneme ocenění. Letos se naše přání stalo realitou a primánka Míša Kuklová získala druhé místo s obrázkem na téma „RADOST„. Soutěže se zúčastnilo 280 škol a vybíralo se celkem z 3 000 prací!!! Velmi si tedy tohoto úspěchu cením. Poděkování ale patří všem, kterým se výtvarné práce natolik povedli, že jsem je do soutěže poslala a budou reprezentovat naši školu na výstavě nejlepších prací v Moravské Třebové. Jsou to primáni – Anežka Chlumová, Anna Loudová, Šárka Knížková, Tran Nguyen Huyen a Mikuláš Plešák. Poděkovat bych chtěla ale i ostatním, kteří se soutěže zúčastnili protože jejich práce byly opravdu velmi pěkné. Nakonec to můžete posoudit sami.

Přestože Míša získala celkově druhé místo, může získat ještě CENU DIVÁKA. Pokud jejímu obrázku fandíte, můžete ji přidat své hlasy na stránkách soutěže. :-)

Za Estetickou výchovu výtvarnou Mgr. Jitka Beranová