Nadvláda domácích aneb medailové žně Ski klubu Jablonec…

O prodlouženém prázdninovém víkendu 4. – 6. 2. 2011 proběhl na lyžařských tratích v Břízkách „na Kolečku“ Český pohár v běhu na lyžích dorostu a dospělých SKI TOUR JABLONEC.

Našim závodníkům se podařilo během těchto 3 náročných dní získat celkem 13 medailí a mnoho dalších pěkných umístění v první desítce. Nejkrásnější zážitek našemu týmu však v sobotu přinesli žáci S2.A, když na stupně vítězů nikoho nepustili a v pořadí Petr Knop, Michal Bartůněk, Jakub Antoš a následováni osmým Kryštofem Kopalem jednoznačně kralovali v kategorii starších dorostenců.

Nejúspěšnější medailistkou se stala Karolína Kunzová ( S1.A ), která v kategorii mladších dorostenek suverénně vítězila a nechala tak všechny soupeřky za sebou. Úspěšnost v této kategorii potvrdila i Veronika Hložková ( S1.A ), která obsadila dvakrát 3. místo.

Medailisté TOUR de JABLONEC

  • Karolína Kunzová ( S1.A ) – 3 x 1. místo
  • Veronika Hložková ( S1.A ) – 2 x 3. místo
  • Jakub Antoš ( S2.A ) – 1 x 3. místo
  • Michal Bartůněk ( S2.A ) – 2 x 2. místo
  • Petr Knop ( S2.A ) – 2 x 1. místo, 1 x 3. místo
  • Kamila Knopová ( S4.A ) – 2 x 3. místo

Další pěkná umístění

Mladší dorostenky:

  • 5. místo – Veronika Hložková
  • 9. místo – Věra Kartousová
  • 10. místo – Nikola Pumrlová

Mladší dorostenci:

  • 5. místo – Jiří Sýkora
  • 9. místo – Petr Pilz

Starší dorostenci:

  • 4. místo, 8. místo, 9. místo – Kryštof Kopal
  • 4. místo, 7. místo – Jakub Antoš

Juniorky:

  • 5. místo – Kamila Knopová
  • 2 x 8. místo, 9. místo – Kristýna Maštalířová
  • 2 x 10. místo – Kateřina Hásková

Muži:

  • 7. místo – Vojtěch Prášil

V příštím týdnu ( 14. – 19. 2. ) se koná mezinárodní soutěž EYOWF v Liberci, které se díky svým vynikajícím výsledkům v průběhu celé sezóny zúčastní Petr Knop ( S2.A ). Pokud máte možnost a chuť podpořit jeho výkon, zafandit můžete:

  • PO 14. 2. – 12h – 10km klasicky
  • ÚT 15. 2. – 9h – sprint klasicky kvalifikace – 13h – finálové jízdy
  • ČT 17. 2. – 11:30 – 7,5km volně
  • PÁ 18. 2. – 10h – mix štafety.

Všem závodníkům za předvedené výkony DĚKUJEME!!!