Studentská rada

Studentská rada

8. října 2009

Dne 8.října proběhla první studentská rada letošního roku…

V 15.20 se sešla velká většina zástupců téměř všech tříd v zasedací místnosti naší školy. Řešily se věci ve velké míře zásadní, ale nevyhnuli jsme se ani drobnostem.

Jako první bod studentské rady bych ráda vyzdvihla kalendář na rok 2010. Jelikož nás čeká významné výročí gymnázia, stylizace této „ročenky“ půjde určitě do retro stylu. Každá třída vybere několik fotek v kvalitním rozlišení, které nejpozději do 23.10. předá třídnímu učiteli. Čím více starší a bláznivější fotky, tím lepší a vtipnější kalendář. Poprvé bude v prodeji 15.12.2009, kdy se také bude konat školní divadelní představení.
Ruku v ruce s kalendářem vychází i multimediální kronika za rok 2008/2009, jejíž kopie se dá do každé třídy a jejíž následné rozkopírování už bude na studentech samých. Aby tato kronika mohla vznikat i v dalších letech, prosíme studenty, aby co nejvíce dokumentovali akce se třídou.
Jak jste si mohli všimnout, na randovka.cz přibyla další sekce – Google apps, díky níž je zmodernizovaný „plán akcí“, kde každý student vidí, co se v následujících měsících bude na Randovce dít.

Posledním důležitým bodem rady bylo sdělení, že pokud do pátku 9.10.2009 nebudou všechny skříňky označeny štítkem se třídou a jmény(jménem), budou z nich odstraněny zámky a budou použity pro další studenty.

Podrobnosti a bližší informace vám sdělí zástupci příslušné třídy, kteří se rady zúčastnili. Doufám, že příště bude účast stoprocentní, protože na studentské radě se dá nejen rozhodnout o důležitých věcech, ale i zasmát.