Úspěch randovácké kopané v Železném Brodě

Úspěch randovácké kopané v Železném Brodě

18. června 2009

Dne 18.6.09 se na umělé trávě v Železném Brodě konal turnaj v malé kopané (5+1) a po jeho skončení převládala v obou randováckých týmech velká spokojenost…

Jak dívky, tak chlapci totiž byli ve své kategorii nejlepší a odnesli si trofej pro vítěze v podobě skleněné placky. Počasí fotbalu přálo a občas byly k vidění i opravdové fotbalové lahůdky.

Družstvo dívek ve složení Dominika Kočová, Tereza Saifrová, Jana Hujerová, Tereza Rabasová, Míša Súkeníková, Bára Chvalinová a Linda Tvrdíková mělo cestu za prvním místem trochu obtížnější, ale o to větší radost vypukla po závěrečném utkání. Celkem byly na turnaji 3 dívčí týmy, kromě našich borkyň také Sklanda a Obchodní akademie Tanvald, která sebou přivezla některé opravdu řízné a tvrdě hrající hráčky, takže se na hřišti dalo slyšet spoustu vytříbených a od dívek nečekaných slov. Všechny naše holky hrály naplno a jak já říkám od srdíčka a po famózních výkonech, zejména ve druhém kole, skončily první se ziskem 9 bodů, když v posledním rozhodujícím utkání porazili Tanvald hladce 3:1. Velká gratulace!!

To kluci ve složení David Podzimek, Kryštof Karásek, Víťa Hlaváček, Lukáš Prade, Mirek Šebesta, Matouš Klimenta, Vláďa Veselý, Jirka Kosík a Matěj Hruška šli za vítězstvím od první minuty turnaje a po 3 vysokých výhrách (5:1,10:3, 6:1) v řadě jim stačilo v posledním utkání s Průmyslovou školou neprohrát o více než 3 góly. V posledním rozhodujícím utkání jsme se dostali do jednogólového vedení a vše směřovalo k hladkému průběhu. Jenže jak už to tak ve fotbale bývá, situaci jsme podcenili a ve druhé půli jsme našeho soupeře nechali dát 5 gólů v řadě. Teprve takováto nadílka v naší síti nás probudila a po heroickém výkonu v poslední pětiminutovce jsme snížili na konečných 3:5, což nám zajistilo první místo.

Konečné pořadí:

Chlapci
1. Gymnázium Dr. Randy

2. Průmyslová škola Jablonec nad Nisou
3. Obchodní akademie Jablonec nad Nisou
4. Obchodní akademie Tanvald
5. Sklářská škola Železný Brod

Dívky
1. Gymnázium Dr. Randy
2. Obchodní akademie Tanvald
3. Sklářská škola Železný Brod