V termínu 29. 3. – 6. 4. se výběr závodníků zúčastnil mezinárodních závodů TORNIORIVER VALLEY SKI CUP ve Finsku…

Všichni zúčastnění potvrdili svou vynikající formu ze závěru sezóny a svými výsledky dali ostatním účastníkům znát, že do dalších let je potřeba s nimi počítat. Jablonecké lyžování reprezentovali Karolína Kunzová, Petr Knop, Kamila Knopová, Michal Bartůněk a Kryštof Kopal.

Tornio 2. 4. :

  • N16 – 3km klasicky – 4. Karolína Kunzová; 5. Petra Hynčicová
  • M16 – 5km klasicky – 4. Petr Knop; 11. Jakub Švanda
  • N18 – 5km klasicky – 4. Kamila Knopová; 7. Ludmila Horká; 9. Lucie Charvátová; 12. Alena Schejbalová; 15. Zuzana Koucká
  • M18 – 10km klasicky – 3. Daniel Máka; 7. Martin Lopota; 9. Filip Herbs; 17. Karel Píč; 21. Jaroslav Hýbl; 25. Matěj Kubina; 27. Hynek Luňák; 32. Kryštof Kopal
  • MEN – 10km klasicky – 10. Ondřej Horyna

Pello 3. 4. :

  • N15 – 3km klasicky – 1. Karolína Kunzová
  • N16 – 3km klasicky – 4. Petra Hynčicová
  • M16 – 5km klasicky – 8. Petr Knop; 15. Jakub Švanda
  • N18 – 5km klasicky – 2. Ludmila Horká; 3. Kamila Knopová; 6. Alena Schejbalová; 7. Lucie Charvátová; 13. Zuzana Koucká
  • M18 – 10km klasicky – 2. Martin Lopota; 5. Daniel Máka; 10. Filip Herbs; 15. Karel Píč; 16. Michal Bartůněk; 21. Hynek Luňák; 22. Jaroslav Hýbl; 23. Kryštof Kopal; 28. Matěj Kubina
  • MEN – 10km klasicky – 16. Ondřej Horyna

Ylläs 4. 4.:

  • N15 – 3km volně – 2. Karolína Kunzová
  • N16 – 3km volně – 5. Petra Hynčicová
  • M16 – 5km volně – 2. Petr Knop; 17. Jakub Švanda
  • N18 – 5km volně – 3. Kamila Knopová; 4. Ludmila Horká; 8. Lucie Charvátová; 11. Zuzana Koucká; 18. Alena Schejbalová
  • M18 – 10km volně – 1. Daniel Máka; 4. Martin Lopota; 6. Matěj Kubina; 13. Karel Píč; 14. Hynek Luňák; 17. Kryštof Kopal; 23. Michal Bartůněk; 27. Filip Herbs; 28. Jaroslav Hýbl
  • MEN – 10km volně – 8. Ondřej Horyna

Ylitornio 5. 4. :

  • N15 – 3km volně – 2. Karolína Kunzová
  • N16 – 3km volně – 2. Petra Hynčicová
  • M16 – 5km volně – 2. Petr Knop; 11. Jakub Švanda
  • N18 – 5km volně – 1. Ludmila Horká; 2. Kamila Knopová; 7. Lucie Charvátová; 11. Zuzana Koucká; 17. Alena Schejbalová
  • M18 – 10km volně – 1. Daniel Máka; 3. Martin Lopota; 4. Matěj Kubina; 7. Karel Píč; 11. Filip Herbs; 14. Hynek Luňák; 18. Kryštof Kopal; 19. Michal Bartůněk; 21. Jaroslav Hýbl
  • MEN – 10km volně – 5. Ondřej Horyna

CELKOVÉ HODNOCENÍ POHÁRU

  • N15 – 3. Karolína Kunzová
  • N16 – 3. Petra Hynčicová
  • M16 – 4. Petr Knop; 12. Jakub Švanda
  • N18 – 2. Kamila Knopová; 3. Ludmila Horká; 7. Lucie Charvátová; 11. Alena Schejbalová; 12. Zuzana Koucká
  • M18 – 2. Daniel Máka; 3. Martin Lopota; 10. Matěj Kubina; 12. Karel Píč; 13. Filip Herbs; 18. Hynek Luňák; 21. Michal Bartůněk; 22. Kryštof Kopal; 24. Jaroslav Hýbl
  • MEN – 8. Ondřej Horyna