Úspěšný podzim našich basketbalistek

Úspěšný podzim našich basketbalistek

19. prosince 2012

Předvánoční bilancování podzimní části soutěže je velmi příjemné..

Víkendem 15.-16.12.2012 byla zakončena polovina druhých nejvyšších ligových soutěží, které hrají právě naše basketbalistky. Jak v kategorii U17, tak i v kategorii U19 se našim hráčkám daří a trenéři jen doufají, že malou rekapitulací nic nezakřiknou, že styl hry a výsledky našeho družstva budou úspěšně pokračovat i ve druhé části soutěže.

Liga Kadetky U17 : jsme na prvním místě a to bez jediné porážky !!

V této soutěži jsme byli od začátku favorité. Že to ale bude tak jednoznačné, to nečekal opravdu nikdo. Vždyť již nyní máme tříbodový náskok na druhé Kladno. Naším cílem v této soutěži je jednoznačně zvítězit a pokusit se probojovat do extraligy Kadetek U17. A případné vítězství v základní části soutěže nám i zajišťuje hrát tato utkání o postup na domácí palubovce.

Liga Juniorky U19 : jsme na čtvrtém místě !!

V této soutěži jsme byli považováni za tým, který bude bojovat o záchranu. Vždyť hrajeme se soupeři, kteří jsou až o dva roky starší. Proto byla naším cílem snaha udržet se v této lize a mít pro příští rok jistotu, že nemusíme hrát kvalifikaci. Nicméně po první části soutěže měníme naše cíle: CHCEME DO PLAY OFF !! Naše výsledky, ale hlavně předvedená hra, nás drží na čtvrtém pořadí, což je postupové místo právě do play off. Víme, že to bude velmi těžké, chceme se ale o to pokusit.
Velmi důležité utkání sehrajeme již 5. – 6.1.2013, kdy hostíme v sobotu doma od 14.30 hodin Sokol Nusle (5. v tabulce) a v neděli opět doma od 10.00 hodin Aritmu Praha (1. tým ligy). Jedno vítězství z těchto dvou utkání nás udrží v reálné hře o play off.

Přehledné statistiky všech podzimních zápasů v obou kategoriích.