Už tam budem?

Už tam budem?

Už tam budem?

23. ledna 2020

… se jmenuje televizní soutěž, které se už několik let zúčastňují také naši studenti. Minulý týden to byli Danča Běhounková, Matouš Winter, Honza Pitra, Marek Fejtek a Eva Hujerová.

Natáčení této vědomostní a také trochu sportovní soutěže probíhalo v liberecké iQLANDII. Letošní téma bylo „Ozón”, to se soutěžící dozvěděli až na místě, takže na něj nemohli být připraveni a museli se spolehnout se na svoji inteligenci, postřeh, trénovanost a hlavně týmovou komunikaci a o to v této soutěži (a nejen v ní :-)) jde zejména. Soupeři týmu naší školy byli studentky a studenti Podještědského Gymnázia z Liberce. Zatím vždy nad naší školou vyhráli. Co letos?

Kvůli větší atraktivitě této soutěže jsou do ní implementováni jako průvodci (středně) známí herci. Tentokrát to byl Karel Zima (liberecký rodák – znáte z Gymplu, Expozitury, Combacku, ti hloupější z Ulice a z Ordinace) a Štěpán Kozub (znáte z Dukly 61, Rédla, Policie Modrava, Lajny, Luptákova vlogísku – většinou vrah, úchyl, někdy také vyšetřovatel) – oba dva milí, vtipní, rádi se fotící.

Naši bojovali statečně, chytře a komunikativně. Možná někteří pochopili, že filmovými hvězdami (ne-)chtějí být. Natáčení dílu, který bude v televizi trvat 28 minut, začalo v 8.30 a skončilo v 18.30.

A jak to dopadlo? Uvidíte 6. 3. ve 14.45 na “Déčku“.

Budete tam?