Vítězství v kvalifikaci extraligy juniorek 2011

11. dubna 2011

Kvalifikační turnaj extraligy juniorek: 8. – 10. dubna 2011 – pořadatel: Sokol Frýdek-Místek

Výsledky VK TU Liberec : Opava 3 – 0 (15, 22, 15) Kromě koncovky druhého setu jsme v bojovném zápase potvrdili svoji kvalitu především na servisu a v útoku.
Sestava: Blechová, Mlejnková, Lejsková, Homolková, Ševců, Lohniská, libero Prokůpková – bez střídání

VK TU Liberec – Rubena Náchod 3 – 0 (20, 14, 30) Těžký zápas především v koncovce třetího setu, rozhodlo i štěstí, ale i vyšší kvalita našich hráček především na bloku a v útoku.
VK TU Liberec – Sokol Frýdek – Místek 3 – 1 (- 20, 10, 16, 15) Po prohře v prvním setu se tým zmobilizoval k nejlepšímu výkonu na tomto turnaji a domácím hráčkám jsme od druhédo setu nedali šanci!
Sestava: Blechová, Mlejnková, Jurková, Homolková, Ševců, Loniská, libero Prokůpková, bez střídání
Po tomto zápase bylo rozhodnuto o našem vítězství v této kvalifikaci!!!
VK TU Liberec – Slavie PF České Budějovice 3 – 1 (16, 10, – 23, 19) Po dvou bezproblémových setech jsme ve třetím setu za stavu 17 – 10 ztratili koncentraci a museli svoji výhru potvrdit zlepšeným výkonem ve čtvrtém setu.
Sestava: Blechová, Mlejnková, Jurková, Homolková, Ševců, Lohniská, libero Prokůpková, střídala Přibíková.
Do turnaje nezasáhly hráčky Tomisová (nemoc) a Mrkvičková.
Poděkování hráčkám, panu profesoru Mališovi a gratulace k vítězství v těžkém turnaji!