MISTROVSTVÍ ČR

Antošová Barbora

2. místo – prologue volně – MČR kolečkové lyže – Vesec

7. místo – 7km volně – MČR kolečkové lyže – Vesec

2. místo – sprint volně – MČR Nové Město na Moravě

10. místo – 5km volně mass – MČR Nové Město na Moravě

8. místo – 5km klasicky – MČR Nové Město na Moravě

5. místo – team sprint klasicky – MČR Zadov

3. místo – štafeta 3x4km klasicky – MČR Horní Mísečky

Benešová Nikol

8. místo – prologue volně – MČR kolečkové lyže – Vesec

5. místo – team sprint klasicky – MČR Zadov

3. místo – štafeta 3x5km klasicky – MČR Horní Mísečky

Hujerová Tereza

7. místo – 10km volně – MČR kolečkové lyže – Vesec

2. místo – prologue volně – MČR kolečkové lyže – Vesec

9. místo – sprint volně – MČR Nové Město na Moravě

3. místo – štafeta 3x5km klasicky – MČR Horní Mísečky

Kapčiarová Michaela

8. místo – team sprint klasicky – MČR Zadov

3. místo – štafeta 3x4km klasicky – MČR Horní Mísečky

Kapčiar Tomáš

10. místo – prologue volně – MČR kolečkové lyže – Vesec

Paldusová Kristýna

3. místo – štafeta 3x5km klasicky – MČR Horní Mísečky

ČESKÉ POHÁRY

Antošová Barbora

6. místo – 5km volně – ČP Boží Dar

4. místo – sprint klasicky – ČP Boží Dar

2. místo – prologue volně – ČP Jablonec nad Nisou

5. místo – 5km klasicky – ČP Jablonec nad Nisou

4. místo – 5km volně stíhací závod – ČP Jablonec nad Nisou

7. místo – skiathlon – ČP Jilemnice

2. místo – sprint volně – ČP Jilemnice

2. místo – sprint klasicky – ČP Harrachov

2. místo – CCC volně – ČP Horní Mísečky

Benešová Nikol

10. místo – 5km volně – ČP Boží Dar

3. místo – skiathlon – ČP Jilemnice

5. místo – sprint volně – ČP Jilemnice

9. místo – 5km klasicky – ČP Jablonec nad Nisou

10. místo – 5km volně stíhací závod – ČP Jablonec nad Nisou

9. místo – sprint volně – ČP Harrachov

3. místo – 10km volně mass start – ČP Harrachov

Černohorský Marek

5. místo – skiathlon – ČP Jilemnice

9. místo – 10km klasicky – ČP Jablonec nad Nisou

9. místo – CCC volně – ČP Horní Mísečky

Dvořáková Anna

10. místo – skiathlon – ČP Jilemnice

Hujerová Tereza

8. místo – prologue volně – ČP Jablonec nad Nisou

6. místo – 5km klasicky – ČP Jablonec nad Nisou

6. místo – 5km volně stíhací závod – ČP Jablonec nad Nisou

8. místo – skiathlon – ČP Jilemnice

6. místo – sprint volně – ČP Jilemnice

7. místo – 10km volně mass start – ČP Harrachov

3. místo – CCC volně – ČP Horní Mísečky

Kapčiarová Michaela

8. místo – skiathlon – ČP Jilemnice

Kapčiar Tomáš

9. místo – 10km volně – ČP Boží Dar

10. místo – sprint volně – ČP Jilemnice

10. místo – 10km klasicky – ČP Jablonec nad Nisou

10. místo – 10km volně stíhací závod – ČP Jablonec nad Nisou

10. místo – 15km volně mass start – ČP Harrachov

Paldusová Kristýna

9. místo – 5km klasicky – ČP Jablonec nad Nisou

9. místo – 5km volně stíhací závod – ČP Jablonec nad Nisou