ANTOŠOVÁ BARBORA (S2. A – Ski klub Jablonec)
– 3. místo – 1,3km volně – MČR kolečkové lyže – Vesec
– 6. místo – 7km klasicky – MČR kolečkové lyže – Vesec
– 13. místo – 5km klasicky – OPA – St. Ulrich a. P.
– 8. místo – 10km volně mass start – OPA – St. Ulrich a. P.
– 4. místo – 5km volně – ČP Nové Město na Moravě ( 2. místo bez závodnic z Polska )
– 1. místo – norský sprint volně – ČP Nově Město na Moravě
– 3. místo – 5km klasicky – ČP Nové Město na Moravě ( 1. místo bez závodnic z Polska )
– 10. místo – 7,5km volně – MČR Jablonec nad Nisou
– 3. místo – 5,7km klasicky – MČR Jablonec nad Nisou
– 1. místo – sprint klasicky – MČR Jablonec nad Nisou
– 1. místo – 2km prologue volně – ČP Zadov

– 6. místo – 5km volně – ČP Zadov
– 3. místo – 7km klasicky stíhací závod – ČP Zadov
– 1. místo – team sprint volně – MČR Horní Mísečky
– 2. místo – 5km klasicky – ČP Horní Mísečky
– 1. místo – norský sprint klasicky – ČP Horní Mísečky
– 6. místo – 3x5km volně – MČR Horní Mísečky
– 11. místo – 10km volně mass start – ČP Horní Mísečky

AUGSTEN JAKUB ( S1. A – KL SG Jablonec )
– 4. místo – MČR na kolečkových lyžích – Liberec, Vesec
– 1. místo – MČR přespolní běh středních škol – Hradec Králové
– 14. místo – MS ISF Cross-Country – Paris, France
– 1. místo – Jizerská štafeta RAUL – team KAMA
– 25. místo – sprint volně – ČP Nové Město na Moravě
– 9. místo – 7,5km klasicky interval – ČP Nové Město na Moravě
– 22. místo – sprint klasicky – MČR Jablonec nad Nisou
– 8. místo – 7,3km klasicky mass start – MČR Jablonec nad Nisou
– 8. místo – 10km volně interval – MČR Jablonec nad Nisou
– 3. místo – 3km volně prologue – ČP Zadov
– 9. místo – 7km volně interval – ČP Zadov
– 10. místo – 10km klasicky stíhací závod – ČP Zadov
– 12. místo – norský sprint volně – ČP Jablonec nad Nisou
– 5. místo – 15km klasicky interval – ČP Jablonec nad Nisou
– 3. místo – team sprint volně – MČR Horní Mísečky
– 13. místo – 7km klasicky interval – MČR Horní Mísečky
– 13. místo – norský sprint klasicky – ČP Horní Mísečky
– 5. místo – 3x5km volně – MČR Horní Mísečky
– 8. místo – 15km volně mass start – ČP Horní Mísečky

BENEŠOVÁ NIKOL ( S3. A – Ski klub Jablonec )
– 7. místo – 10km volně – MČR Nové Město na Moravě
– 9. místo – 10km klasicky – MČR Nové Město na Moravě
– 3. místo – 7,5km volně – ČP Jablonec nad Nisou
– 2. místo – 5,7km klasicky mass start – ČP Jablonec nad Nisou
– 2. místo – sprint klasicky – ČP Jablonec nad Nisou
– 3. místo – 10km klasicky- ČP Jablonec nad Nisou
– 4. místo – norský sprint volně – ČP Jablonec nad Nisou
– 5. místo – team sprint volně – MČR Horní Mísečky
– 6. místo – 10km klasicky – ČP Horní Mísečky
– 3. místo – 3x4km volně – MČR Horní Mísečky
– 8. místo – 15km volně mass start – MČR Horní Mísečky

BŘÍZA MATĚJ ( S1. A – KL SG Jablonec )
– 1. místo – MČR přespolní běh středních škol – Hradec Králové
– 14. místo – MS ISF Cross-Country – Paris, France

– 1. místo – Jizerská štafeta RAUL – team KAMA
– 14. místo – sprint volně – ČP Nové Město na Moravě
– 12. místo – 7,5km klasicky interval – ČP Nové Město na Moravě
– 14. místo – sprint klasicky – MČR Jablonec nad Nisou
– 4. místo – 7,3km klasicky mass start – MČR Jablonec nad Nisou
– 25. místo – 10km volně interval – MČR Jablonec nad Nisou
– 14. místo – 3km volně prologue – ČP Zadov
– 17. místo – 7km volně interval – ČP Zadov
– 14. místo – 10km klasicky stíhací závod – ČP Zadov
– 15. místo – norský sprint volně – ČP Jablonec nad Nisou
– 12. místo – 15km klasicky interval – ČP Jablonec
– 4. místo – team sprint volně – MČR Horní Mísečky
– 15. místo – 7km klasicky – MČR Horní Mísečky
– 5. místo – 3x5km volně – MČR Horní Mísečky
– 29. místo – 15km volně mass start – ČP Horní Mísečky

DVOŘÁKOVÁ ANNA ( S3. A – KL SG Jablonec )
– 14. místo – sprint klasicky – MČR Jablonec nad Nisou
– 11. místo – norský sprint volně – ČP Jablonec nad Nisou
– 8. místo – team sprint volně – MČR Horní Mísečky
– 12. místo – 5km klasicky interval – ČP Horní Mísečky
– 12. místo – norský sprint klasicky – ČP Horní Mísečky
– 7. místo – 3x5km volně – MČR Horní Mísečky

HAVRDOVÁ KATEŘINA ( S3. A – KL SG Jablonec )
– 20. místo – sprint volně – ČP Nové Město na Moravě
– 19. místo – 5km klasicky interval – ČP Nové Město na Moravě
– 16. místo – 2km volně prologue – ČP Zadov
– 16. místo – 5km volně interval – ČP Zadov
– 16. místo – 7km klasicky stíhací závod – ČP Zadov
– 15. místo – norský sprint volně – ČP Jablonec nad Nisou
– 13. místo – 10km klasicky interval – ČP Jablonec nad Nisou
– 8. místo – team sprint volně – MČR Horní Mísečky
– 11. místo – 5km klasicky interval – ČP Horní Mísečky
– 24. místo – norský sprint klasicky – ČP Horní Mísečky
– 20. místo – 10km volně mass start – ČP Horní Mísečky

KAPČIAR TOMÁŠ ( S4. A – KL SG Jablonec )
– 17. místo – sprint volně – MČR Nové Město na Moravě
– 18. místo – 15km klasicky interval – MČR Nové Město na Moravě
– 7. místo – sprint klasicky – ČP Jablonec nad Nisou

– 8. místo – 10km klasicky mass start – ČP Jablonec nad Nisou
– 11. místo – 10km volně interval – ČP Jablonec nad Nisou
– 9. místo – 3km volně prologue – ČP Zadov
– 11. místo – 7km volně interval – ČP Zadov
– 11. místo – 10km klasicky stíhací závod – ČP Zadov

KAPČIAROVÁ MICHAELA ( S3. A – KL SG Jablonec )
– 19. místo – sprint volně – ČP Nové Město na Moravě
– 16. místo – 5km klasicky interval – ČP Nové Město na Moravě
– 15. místo – 2km volně prologue – ČP Zadov
– 12. místo – 5km volně interval – ČP Zadov
– 14. místo – 7km klasicky stíhací závod – ČP Zadov
– 9. místo – 10km klasicky interval – ČP Jablonec nad Nisou
– 9. místo – team sprint volně – MČR Horní Mísečky
– 10. místo – 5km klasicky interval – ČP Horní Mísečky
– 18. místo – norský sprint klasicky – ČP Horní Mísečky
– 7. místo – 3x5km volně- MČR Horní Mísečky

LENGYEL TOMÁŠ ( S1. A – KL SG Jablonec )
– 1. místo – MČR přespolní běh středních škol – Hradec Králové
– 14. místo – MS ISF Cross-Country – Paris, France
– 1. místo – Jizerská štafeta RAUL – team KAMA
– 11. místo – sprint volně – ČP Nové Město na Moravě
– 10. místo – 7,5km klasicky interval – ČP Nové Město na Moravě
– 13. místo – sprint klasicky – MČR Jablonec nad Nisou
– 7. místo – 7,3km klasicky mass start – MČR Jablonec nad Nisou
– 28. místo – 10km volně interval – MČR Jablonec nad Nisou
– 4. místo – 3km volně prologue – ČP Zadov
– 5. místo – 7km volně interval – ČP Zadov
– 5. místo – 10km klasicky stíhací závod – ČP Zadov
– 9. místo – norský sprint volně – ČP Jablonec nad Nisou
– 9. místo – 15km klasicky – ČP Jablonec nad Nisou
– 3. místo – team sprint volně – MČR Horní Mísečky
– 8. místo – 7km klasicky interval – MČR Horní Mísečky
– 11. místo – norský sprint klasicky – ČP Horní Mísečky
– 5. místo – 3x5km volně – MČR Horní Mísečky
– 28. místo – 15km volně mass start – ČP Horní Mísečky

MARXOVÁ PAVLÍNA ( S4. A – KL SG Jablonec )
– 9. místo – sprint klasicky – ČP Jablonec nad Nisou

– 7. místo – 7,5km volně interval – ČP Jablonec nad Nisou
– 8. místo – 10km klasicky interval – ČP Horní Mísečky

VÁŇOVÁ GABRIELA ( S3. A – KL SG Jablonec )
– 29. místo – sprint volně – MČR Nové Město na Moravě
– 17. místo – 10km klasicky interval – MČR Nové Město na Moravě
– 5. místo – 2km volně prologue – ČP Zadov
– 3. místo – 7km volně interval – ČP Zadov
– 3. místo – 7km klasicky stíhací závod – ČP Zadov
– 7. místo – norský sprint volně – ČP Jablonec nad Nisou
– 4. místo – 10km klasicky interval – ČP Jablonec nad Nisou
– 6. místo – team sprint volně – MČR Horní Mísečky
– 7. místo – 10km klasicky interval – ČP Horní Mísečky
– 15. místo – norský sprint klasicky – ČP Horní Mísečky
– 4. místo – 3x5km volně – MČR Horní Mísečky
– 12. místo – 15km volně mass start – ČP Horní Mísečky